img { max-width: 560px; width: expression(this.width > 560 ? 560: true); }

2011 m. kovo 11 d., penktadienis

"Retro vs Avantgarde" - profesionali fotosesija gyvai !„Retro versus Avantgarde" – analogo Lietuvoje neturintis viešas mados ir fotografijos renginys, vyksiantis Vilniuje, muzikiniame teatre „New York“. Renginio, metu gyvai bus demonstruojama išskirtinių stilių- retro ir avangardo- apjungimas fotosesijoje.

Talentingų visažistų, šukuosenų stilistų, dizainerių, fotografų ir, žinoma, modelių komanda, nevaržydami fantazijos įtrauks dalyvius į profesionalios fotosesijos užkulisių sūkurį, dalinsis patirtimi ir darbo subtilybėmis.

Dalyviams nuobodžiauti nebus kada – jau renginio metu mobilios visažistų ir fotografų komandos suteiks išskirtinę galimybę patiems tapti modeliais, kuriuos grimuos ir fotografuos savo srities žinovai.

Renginyje gros muzikinė grupė „High Flight“, taip pat į renginį yra pakviesti Vilniaus dizaino kolegijos talentingiausi studentai, pristatytų savo meno kūrinius, be to galėsite susipažinti Fotomoment_lt fotografo Gyčio Rožansko darbų paroda arba tiesiog atsipalaidavę ir gurkšnodami mėgstamą gėrimą, pasinerti į avangardiškai beprotišką ir, kaip pats retro, neišblėstantį, renginio šurmulį.

Renginio aprangos kodas: retro.


Bilietai

Daugiau info


1 komentaras: