img { max-width: 560px; width: expression(this.width > 560 ? 560: true); }

2012 m. spalio 28 d., sekmadienis

Flying elephants!

Labas, mano gražuoliai drambliukai, Suipažinkit su naujais draugais, kuriuos radau už devynių jūrų, devynių marių - Šiaurės Tailande. Bučkiai! ========================================================================================================== Hello, my beautiful elephants! Meet our new friends! I found them far far far away - in North Thailand. Kisses!!

10 komentarų:

 1. Ak drambliai... Tobuli gyvūnai! ♥

  AtsakytiPanaikinti
 2. Eik tu sau!!! Tik dabar suvokiau, kad dar nesu mačiusi gyvo drambliaus ir kaip norėčiau pamatyt! :) <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Laura, aha, visiškai tobuli! Labai geri, mieli ir jaukūs ir toooookie geriečiai... :)

  Arūne, o turim drambliukų Lietuvos zoologijos sode?? Rimtai, nepamenu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Neturim. :) Na, bent jau man neteko matyti... bet geriau ir neturėtumėm, nes Lietuvoj gyventi jiems turbūt ne itin kokios sąlygos būtų..

   Panaikinti
 4. Bet sitie drambliukai nera laimingi :( As ir buvau siaures tailande, mums paaiskino, kad drambliai su taip demeta oda - yra nepriziureti tinkamai, jie turi buti viensplaviai - tamsus, o ir tie vyrai kur laiko lazdas, turi jose kabli su kuriuo istisai ta drambli skriaudzia :( Yra apie tai beje net filmas - Vanduo drambliams... Jei esate Chang mai - ten yra labai fainas safaris ir ferma - http://thaielephanthome.com/ ten su drambiais elgiasi zmogiskiau (ne sakau, kad tobulai), bet nedaro is ju cirko artistu badydami kablius i ausis.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labas, Anonimiškas!

  Siaubas, kokie baisumai... Buvau girdėjusi apie tai... Nemažai neigiamų dalykėlių apie šią turistinę atrakicją galiu taip pat papasakoti. "Oficialioji" programos dalis, deja, nieko pozityvaus nesuteikė: drambliukai, žaidžiantys futbolą, ar sukantys lanką, švelniai pasakius, neatrodo natūraliai...
  Didžiausias džiaugsms užpuolė tada, kai galėjau čiupintėti visus drambliukus iš eilės - niekad gyvenime nebuvau jų šitaip arti mačiusi, tai labai norėjosi susipažinti.
  O su drambliuko šeimininku turbūt manajam (kabutėse) drambliukui (tam, kuris mane gabeno į gražuolių ilgakaklių miestelį) labai pasisekė - jis jo neskriaudė, o labai globojo.
  Beje, dėl keliavimo ant drambliuko nugaros, taip pat iš pirmo žvilgsnio atrodo labai smagu, bet iš kitos puses, kėdės žmonėms, pritvirtintos ant jo nugaros, tikriausiai jam spaudė ir skaudėjo... Guodžiausi tik tuo, kad sėdžiu viena ir nesu tokia sunki, kaip du storuliukai parkeliavę prieš dešimt minučių...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Taip, taip, apie tai as ir sakau :( Smagu, paliesti ir man, bet jausmas labai dvilypis. Ten, kur imeciau nuoroda, tai joji dramliukui ant nugaros, ne ant kedutes, jie nezaidzia futbolu ir nedaro kitu nesamoningu dalyku, o tu nujojes su juo dar ir prausi ji molyje ir upeje, mums aiskino, kad ju odai tas molis labai sveikas, tikrai jie ir patys juo purskesi. Kita vertus, tikiuosi, kad tai nera padaryta vardan turistu... O del keduciu tai sako, kad jie tokio dydzio, jog nejaucia situ dalyku. Bet siaip be kedutes smagiau :) Na, zodziu, kaip visada viskas turi dvi puses...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Hey! You have been tagged in my blog,details here http://breathingforfashion.blogspot.com/2012/11/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tavo blogas buvo patagintas ;)
  http://lietingadiena.blogspot.com/2012/11/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas, aha, girdėjau apie tą drambliukų rojų ir visi, kas tenai buvo nuvykę, labai džiaugėsi. Deja, man pačiai neužteko laiko, nes turėjau tik vieną laisvadienį. Galvoju būtinai kada ten grįžti ir labiau išmaišyti apylinkes. Tada būtinai būtiniausiai apsilankysiu drambliukų fermoje.

  Gabriele, Lietinga diena, ačiū!!! :)

  AtsakytiPanaikinti