Masturbation and other things//Masturbacija ir kiti dalykaiIt was forbidden to speak about things like these. It was not allowed to use ugly words, such as for example clitoris, orgasm or word already mentioned above. And it wasn't so common even to discuss about menstruation or sex.

I think everyone knows one little but incredibly strong and open minded girl TAVI GEVINSON. She is an inspiration for many many many people! I am one of them. I like her style, her sense of fashion, her humor, strong opinion and many more things!

She is the one who wrote very needful book which should be in mandatory list at school to read for all teenagers.

ROOKIE Year book one (Edited by Tavi Gevinson).


***


Būdavo draudžiama apie tokius dalykus. Nebuvo leidžiama garsiai ištarti žodžių klitoris, orgazmas ar tas žodelis, kurį jau paminėjau pavadinime. Ir nebūdavo labai normalu diskutuoti net su artimiausiais/iomis apie menstruacijas ar seksą.

TAVI GEVINSON, jauna, labai protinga mergaitė, kuri yra įkvėpimas daugybei žmonių. Tame tarpe ir aš :} Jos stilius ir derinimo ypatumai yra neprilygstami.

Jei būtų mano valia, ši knyga būtų įrašyta į sarašą knygų, kurias mokykloje PRIVALOMA perskaityti.


ROOKIE Year book one (Edited by Tavi Gevinson).


White leather jacket: vintage,
Dress: vintage,
Bracelet with wolfs: Gallo by Thian
Friendship bracelet: Domingo Ayala,
Watch: Casio,
Bracelet with diamonds: Present from China,
Shoes: Jeffrey Campbel.

Pictures made by my lovely sister Irma :)

Comments

 1. batukai kosmonautiški!! eik tu sau!! superiniai!!!
  bet, sexiuke tu, kokia pavargus atrodai.... :(

  ReplyDelete
 2. Mieloji, klaidelė - šviesūs plaukai, tamsūs antakiai!! Tikiu, kad šviesūs tavo pabalusiame veide išblanktų, bet tada ir plaukų nedažyk! Užstrigo žiedas - tobulaaaas! :*

  ReplyDelete
 3. Those shoes are killers honey,love them!
  xx
  B.
  http://www.beeswonderland.com/

  ReplyDelete
 4. Arunyte, bačiukai visiški kosmonaučiukai, tiesiog įsimylėjau juos :) Ne peavargusi, o sušalusi :D Vėjas laukuose lakstė, kaip išprotėjęs :D

  Gabrielea, kas pasakė? :) Man asmeniškai nei klaidelė, nei ką, o kaip tik manau, kad atrodo labai gerai :) O žiedas siunčia labų dienų :))

  Borjana, Thanks a lot, my beautiful inspiraiton :)

  ReplyDelete

Post a Comment