Aplink pasaulį su Inga//Around the world with Inga

Labas, mano skaniausi sausainiukai!

Dienos šviesą išvydo straipsniukas apie mane, šįkart šiek tiek iš kitos pusės, kur galite plačiau sužinoti, kas aš ir ką gyvenime veikiu, kuom užsiimu, ir dėl ko šiek tiek kraustausi iš proto.
Šviežias straipsniukas, kurį galite rasti lietuviškame žurnale LAIMA šių metų gegužės mėnesio numeryje. Dalinuosi savo gyvenimėlio ypatumais. Kas seka VALIKABU blogo, facebook'o (ar asmeninio facebook profilio), taip pat instagramos naujienas, tas žino, kad pastaruosius beveik du metus, galima sakyti, gyvenu ant lagaminų nuolat lėktuvuose ir skirtingose, netikėčiausiose pasaulio šalyse. 
Nesibaigianti motyvacija man padeda kasdien pačiai sau spardyti užpakaliuka ir neleidžia pamiršti, kad ir kaip ten bebūtų, mes esam čia ir mes esam tam, kad mėgautumėmės tuom, dėl ko kraustomės iš proto, o kaskart pargriuvus į kokį purvynėlį tik dar labiau stengtis norisi, kad pačiam sau įrodyti, kad va koks aš iš tikrųjų stiprus sausainiukas esu! :) Daug daug darbo, pozityvumas ir natūralus supratimas, ką iš tikrųjų noriu veikti mane stumia į priekį. Smagaus skaitymo, mielieji!

Siunčiu bučinių kalną iš Indonezijos, kur kaip tik po darbų ilsiuosi ant sofutės skanaudama šviežios papajos gabaliukus :) 

Daug meilės ir sldžiausių burbulų!!!!

Valikabu

xxx


Hello my tasty cookies! :)

So so so... There is a beautiful opportunity to read ant to know more about me - miss Valikabu, and about things i do, enjoy and going crazy for! 
Fresh article about it you can find in Lithuanian magazine LAIMA (May issue 2013). Normally, these beautiful flowers, which are following me here, or on facebook (or my personal facebook account), or in instagram, you know that in a past two years mostly lets say i am traveling... always. My suitcase, plain and hotel in the middle of somewhere is my home for already two years. 
Never ending motivation - this is the answer. With a huge help of that i can kick my ass every day. In the end of the day we are here, in this beautiful earth, to enjoy that what we are going crazy for.And looooots of hard work. Sorry, this article is in Lithuanian! :)

Eat well and sleep well :)

Sending you loads of kisses from Indonesia, where i just came back after work, chilling on the couch with delicious slices of papaya.. :)

Lots of hugs, kisses and air balloons!! 

Valikabu


Lots of positive thoughts!

Žurnalas: Laima, 2013 05 mėn.

Straipsnio autorė: Eglė
Nuotraukos: iš asmeninio albumo.

Comments

 1. tai ką. dabar teks bėgti pirkti žurnalą.
  visada buvo įdomu sužinoti kaip ir kodėl gyveni ant lagaminų >.<

  ReplyDelete
 2. aa, kaip malonu, kai į tave kreipiasi sausainuku :))
  straipsnį reiks būtinai paskaityti!

  ReplyDelete
 3. Teklė Ūla, Ieva Ukanyte, mielosios! Tikiuosi, kad stripsniukas patiko :) Pribrendo laikas papasakoti apie savo veiklą iš kitos pusės, šįkart ne iš blogo ir derinukų, kadangi tiek visko daug vyksta ir nuotykius skaičiuoju nebe dienomis, o minutėmis, progai pasitaikius pasidalinau :)

  ReplyDelete
 4. Kaip įdomu!! Dabar, kai atradau, tikrinsiu tavo blogą kasdien :)) Šaunuolė.

  http://whataboutgoodnightkisses.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Laura, aciu tau labai, be galo miela tai girdeti! :)

  ReplyDelete

Post a Comment